Avangarda Salon Styl MALE grzebienie, włosy
ass, male, artykuły
wysposażenie salonów fryzjerskich
Oferujemy:
Twoje zamówienie
Aby dokonać zakupu w naszym sklepie musisz się najpierw zalogować.

Login:
Hasło:
fryzjerstwo, narzędzia fryzjerskie Loguj!

Jeżeli nie posiadasz jeszcze hasła zarejestruj się.
Szukaj
Podaj nazwę produktu:Szukaj! avangarda salon styl male
Wybierz firmę:Szukaj! avangarda salon styl male
Aktualności
Aktualności

Tu znajdziesz linki do stron firm z nami zaprzyjaźnionych, naszych partnerów handlowych

fryzjerstwo, ass male
Włosy | Narzędzia elektryczne | Chemia | Meble | Narzędzia fryzjerskie | Art. kosmetyczne | Design |

Regulamin


Przed rozpoczęciem korzystania z naszego internetowego systemu składania zamówień uprzejmie prosimy o zapoznanie się z przedstawionym regulaminem (dotyczy Klientów, którzy odwiedzają nas po raz pierwszy).

1. Rejestracja.

Klientów odwiedzających nas po raz pierwszy prosimy o zarejestrowanie się. Dzięki tej rejestracji Państwa dane będą już w naszym systemie i nie będzie potrzeby ponownego ich wpisywania podczas składania kolejnych zamówień. Pozwoli to na oszczędność czasu poprzez ominięcie procesu ponownego wpisywania swoich danych. Ponadto istniejący system rabatów umożliwia przypisywanie ich do określonego klienta - kupując produkty w naszej firmie pracujecie na większe rabaty w przyszłości. Po zalogowaniu się pojawią się indywidualne ceny po uwzględnieniu przydzielonych Państwu rabatów, wobec tego prosimy zarejestrowanych klientów o logowanie się przed składaniem zamówień - w efekcie dokonaniem zakupów.

Składać zamówienia - dokonywać zakupów w naszym sklepie może dokonywać każdy, jednakże zgodnie z warunkami postawionymi przez producentów oferowanych artykułów znaczna część naszego asortymentu przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów (fryzjerów).
Tak więc część zamówień zrealizowana zostanie po weryfikacji podanych przez Państwa danych. Przeprowadzamy ją jednorazowo przy rejestracji. Następnym razem wystarczy podać swój login i hasło.

Klienci składający zamówienia - dokonujący zakupu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą, którzy chcą otrzymywać faktury VAT, zobowiązani są do podania podczas rejestracji swojego nr REGON lub NIP, a przy pierwszej wysyłce zostaną poproszeni o wypełnienie oświadczenia nabywcy (upoważnienie do wystawiania faktur VAT bez podpisu odbiorcy), które pozwala omijać uciążliwą procedurę odsyłania podpisanych faktur lub o przesłanie kopii nadania nr REGON lub kopii wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej lub odpis KRS.

Zapewniamy, iż podane w formularzu rejestracyjnym dane służyć będą jedynie do realizacji zamówień, będą w bezpieczny sposób przechowywane i nie będą ujawniane osobom trzecim.

2. Zamówienia

Nasza firma nie prowadzi sprzedaży przez internet, jedynie umożliwia składanie zamówień tą drogą. Każde zamówienie jest przez nas potwierdzane telefonicznie bądź przez e-mail.

3. Wysyłka

Czas oczekiwania na zamówiony towar składa się z czasu realizacji zamówienia przez naszą obsługę oraz czasu transportu towaru przez przewoźnika.
Realizacja zamówienia w naszej hurtowni trwa maksymalnie dwa dni robocze w przypadku zamówień złożonych przed godziną 12.00. Jeżeli zamówienie zostało złożone po godzinie 12.00 czas dwóch dni liczy się od dnia następnego.
W przypadku, gdy dany produkt lub jego wersja kolorystyczna nie jest dostępna w ciągłej sprzedaży i nie jest aktualnie dostępna (jest to zaznaczone w opisie produktu) czas realizacji zamówienia znacznie się wydłuża (nawet do dwóch, trzech tygodni). Takie zamówienie jest traktowane jako specjalne życzenie klienta i łączy się z koniecznością sprowadzenia tych produktów.

UWAGA!!! Bezpłatny dowóz!
Na terenie Trójmiasta, Rumi, Redy, Wejherowa, Pucka i okolic, dowóz towaru jest bezpłatny. Dokładnych informacji dotyczących dowozu do miejscowości w okolicach Trójmiasta udzielamy telefonicznie i przez e-mail.

Towar również zostanie dostarczony na nasz koszt jeżeli wartość zamówienia przekroczy 500 PLN.


Zamówiony towar przesyłamy głównie za pomocą Poczty Polskiej, przesyłką za pobraniem, bądź przez innych przewoźników, na wyraźne życzenie zamawiającego i po uprzednim uzgodnieniu.
W pierwszym przypadku koszt przesyłki liczony jest według aktualnego cennika poczty polskiej (link:http://poczta-polska.pl/cennik.htm).

Orientacyjnie:
Koszt przesyłki za pobraniem o wadze do 0.5 kg (do ok. 2-3 paczek włosów) wynosi 16.50 PLN, a koszt przesyłki o wadze do 1 kg (do ok. 6 paczek włosów) wynosi 21.00 PLN (koszt przesyłki + koszt pobrania pieniędzy i wpłaty na nasze konto + koszt priorytetu).
Standardowo wysyłamy paczki przesyłką priorytetową, (czas dostarczenia nie powinien przekroczyć jednej doby), więc jeśli życzą sobie Państwo zwykłej przesyłki należy wyraźnie zaznaczyć to w zamówieniu. W takim wypadku koszt przesyłki będzie o 1 PLN mniejszy niż przedstawiony powyżej.
Jeżeli wartość zamówienia przekracza 300 PLN, przesyłany towar jest ubezpieczany, a koszt przesyłki wzrasta o 6.50 PLN.

4. Reklamacja

Część produktów znajdujących się w naszej ofercie objęta jest gwarancją producenta. W takim wypadku obowiązują warunki gwarancji znajdujące się w karcie gwarancyjnej dostarczonej przez producenta sprzętu.

Na produkty nie objęte gwarancją producenta udzielamy rocznej gwarancji licząc od daty zakupu.
Gwarancja obejmuje wszystkie usterki powstałe w produkcie na skutek ukrytej wady materiałów lub wadliwego wykonania i ujawnione w okresie obowiązywania gwarancji. Gwarancji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne, uszkodzenia powstałe z winy użytkownika lub wynikające z niewłaściwego użytkowania.

Sprzęt do naprawy powinien być dostarczony w komplecie wraz z ważną kartą gwarancyjną (jeżeli otrzymali ją Państwo przy zakupie) w oryginalnym opakowaniu. W razie braku kompletnego opakowania fabrycznego, ryzyko uszkodzenia sprzętu podczas transportu ponosi reklamujący.

Naprawa gwarancyjna nie dotyczy czynności przewidzianych w instrukcji obsługi, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt.
Tworzenie stron www artykuły fryzjerskie