Avangarda Salon Styl MALE grzebienie, włosy
ass, male, artykuły
wysposażenie salonów fryzjerskich
Oferujemy:
Twoje zamówienie
Aby dokonać zakupu w naszym sklepie musisz się najpierw zalogować.

Login:
Hasło:
fryzjerstwo, narzędzia fryzjerskie Loguj!

Jeżeli nie posiadasz jeszcze hasła zarejestruj się.
Szukaj
Podaj nazwę produktu:Szukaj! avangarda salon styl male
Wybierz firmę:Szukaj! avangarda salon styl male
Aktualności
Aktualności

Tu znajdziesz linki do stron firm z nami zaprzyjaźnionych, naszych partnerów handlowych

fryzjerstwo, ass male
Włosy | Narzędzia elektryczne | Chemia | Meble | Narzędzia fryzjerskie | Art. kosmetyczne | Design |

O firmie
   Nasza firma powstała w 1991 roku. Zasadą, od początku naszej współpracy z Salonami i Zakładami Fryzjerskimi, jest jakość oferowanych wyrobów oraz świadczonych usług. Zapewniamy Państwu najlepsze towary w korzystnej cenie. Pragniemy zawsze wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom dlatego nieustannie rozszerzamy nasz asortyment, aby zapewniać Państwu to, co jest potrzebne i aktualne.

   Naszą początkową ofertę stanowiły przede wszystkim meble fryzjerskie, sprzęt elektryczny oraz produkty firmy New York Hamburger - światowego potentata w produkcji grzebieni Hercules Saegemann, Triumph, profesjonalnych nożyczek i szczotek. Jesteśmy jedynym oficjalnym przedstawicielem tej firmy w Polsce.

   Z biegiem lat nasza oferta wzbogaciła się także o wszelkie akcesoria niezbędne dla każdego fryzjera, jak wałki, klamry czy kokówki. Jednym z naszych stałych partnerów handlowych w tym zakresie jest zachodnia firma ARI, która wielokrotnie dowiodła wysokiej jakości swoich produktów.

   W 1995 r. zakres oferowanych przez naszą firmę towarów został rozszerzony o chemię fryzjerską. Teraz posiadamy pełen zakres profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich wszystkich wiodących producentów europejskich, takich jak L'Oreal, Wella, Kadus, Londa, Goldwel, Allwaves, Ce-Ce, Subrina, Alfaparf, Leo, Joanna, Farouk, Hegron czy Mila.

   W 2001 r. nawiązaliśmy współpracę z zachodnią firmą oferującą pełną gamę włosów naturalnych oraz syntetycznych, do zagęszczania, przedłużania oraz warkoczyków, jak również duży wybór wszelkiego rodzaju peruk i dopinek.

   Dzisiejszy kierunek rozwoju to zaopatrzenie również Salonów Kosmetycznych, w związku z czym, można u nas nabyć także akcesoria do przedłużania paznokci i ich pielęgnacji.

   Obecny zakres naszej oferty pozwala nam na kompleksową obsługę Salonów i Zakładów Fryzjerskich - znaleźć u nas można wszystko, od szpilki do myjni.

Tworzenie stron www artykuły fryzjerskie